Optimised for Internet Explorer 8.x/9.x, Mozilla Firefox 3.x/4.x, Google Chrome 4.x/10.x, Safari 4.x and Opera 9.x/10.x/11.x with a resolution of 1280x1024px minimum.
Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Maximize/Restore Size
English Deutsch Български Suomi Deutsch Magyar Português Slovenčina Español Türkçe
KIDS STRENGTHS - DETI v KONTEXTE DUŠEVNÝCH PORÚCH
Tréning zručností učiteľov, odborníkov v zdravotníctve a sociálnych pracovníkov
Ako dieťa alebo dospievajúci môžeš mať veľa otázok, keď si všimneš, že tvoji rodičia sa necítia dobre alebo sú chorí. Keď je problém napr. v depresii alebo niektorý z členov rodiny pije priveľa alkoholu, často sa to stáva rodinným tajomstvom, o ktorom sa nikto nerozpráva.

Tvoje obavy, čo sa deje s tvojimi rodičmi (niekedy to môže byť duševné ochorenie tvojej mamy alebo otca) môžu byť dôvodom otázok a pravdepodobne ti naháňajú strach. Ak si dieťa a si závislý na starostlivosti tvojej mamy alebo ocka veci môžu byť ešte zmätenejšie. Môžeš mať množstvo otázok ako "prečo je moja mama alebo môj otec takýto?", "Je moja mama alebo môj otec chorý?", "Stanem sa aj ja takým?"; a "Kto sa o mňa postará, ak je mama alebo otec chorý?"

Neprestaň sa pýtať!

Pošli nám e-mail a pokúsime sa zodpovedať tvoje otázky!Povedz nám, prosím, na akú e-mailovú adresu máme poslať odpoveď na tvoju otázku!


Samozrejme, všetky informácie a komunikácia sú súkromné a dôverné!


  Ahoj!

Volám sa Tatiana Dubayová a som psychologička, ktorá tohto času pôsobí na Prešovskej univerzite.
Ak sa chcete so mnou porozprávať o svojich problémoch a názoroch, môžete ma osloviť prostredníctvom e-mailu.

Tento projekt bol financovaný s podporou Európskej Komisie. Furthermore this project has been funded by the Austrian ministery for education, arts and culture (BMUKK). © 2009-2024 by KIDS STRENGTHS Project
Táto publikácia reprezentuje výlučne názor autora a Komisia nezodpovedá za akékoľvek použitie informácií obsiahnutých v tejto publikácii (dokumente). powered by